Partnerzy fundacji

Nasi Społeczni, jak i Biznesowi Partnerzy, dołącz i Ty!

Działalność organizacji pozarządowej nie byłaby na pewno możliwa, gdyby nie moc dobrej energii zarówno od osób ją współtworzących, jak i tych, na rzecz których organizacja taka jak nasza fundacja pragnie działać! By to wszystko mogło jednak dobrze funkcjonować niezbędne są odpowiednie umiejętności oraz środki, dlatego też w działalność każdej fundacji powinno być zaangażowanych jak najwięcej osób oraz firm, które chcą dać coś od siebie innym!

Tak jest i w naszym przypadku!

W tym miejscu pragniemy pochwalić się firmami, jak i innymi podmiotami, które zechciały nas wesprzeć środkami finansowymi, jak również i innymi formami pomocy. Jeżeli prowadzisz swój własny biznes, masz otwarte serce a nadto chciałbyś nieść nadzieję tym, którzy bardzo często ją utracili, skontaktuj się z nami – i dołącz do elitarnego grona!

Oto Ci, którzy nie są obojętni na potrzeby innych, Ci którzy pragną się dzielić tym, co mają:

GrupaPNS sp z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej
www.grupapns.pl