Kontakt z nami!

Fundacja
Wyrównywania Szans

Pomagamy Karolinie!

Kochani, w zbliżającym się naszym obowiązku rozliczania się z US, prosimy Was o przekazanie 1% podatku na leczenie i rehabilitacje naszej podopiecznej

Karola urodziła się z zespołem schorzeń wzroku, około dwóch lat temu praktycznie przestała widzieć.

Pomimo że zmuszona była z tego powodu zmienić szkole, nadal ma wielkie serducho do nauki. Nasza fundacja wspiera Karolinkę finansowo!

Refundujemy jej zakupy lekarstw, finansujemy leczenie oraz diagnostykę wad wzroku. Liczymy, iż przy postępie światowej medycyny możliwe będzie kiedyś sprawienie że nasz Skrzat znów będzie mógł samodzielnie czytać, czy tak jak kiedyś uwielbiała kolorować kolorowanki.

Dokonujemy zakupów sprzętu edukacyjnego oraz tak zwyczajnych dla zdrowych dzieciaków rzeczy jak papier, oprzyrządowanie do nauki matematyki itp., a co musi być specjalnie przystosowane dla osób niewidomych.

Pragniemy pomóc Karolince nie tylko w leczeniu, nauce, ale również spełniać jej marzenia, to wszystko jednak kosztuje! Dziewczynka pomimo braku wzroku posiada zdolność szybkiego opanowywania języków obcych, mamy z tym związane plany które liczymy, iż z Waszą pomocą uda nam się zrealizować!

Im więcej nas będzie, tym więcej będziemy mogli zrobić dla Karolinki oraz innych naszych podopiecznych czy też tych którzy zwracają się do nas z prośbą o pomoc.

To nic nie kosztuje, prosimy udostępniajcie tego posta kochani na swoich profilach oraz zachęcajcie swoich znajomych by robili to samo!

Powrót na górę

Kilka słów o nas

Poprzez podejmowane przez naszą fundację inicjatywy, pragniemy także szerzyć wizerunek osób niepełnosprawnych jako ludzi pełnych dobrej energii, niosących pomoc innym.

logo-male

Dane kontaktowe

Ul. Wspólna 3A, 41-200 Sosnowiec

tel.  537-773-303
email: biuro@fundacjanadzieja.info

KRS: 0000351938
NIP: 6381779229
REGON: 241537271

BANK:
BNP Paribas Bank Polska S.A.
84203000451110000002644850

Projektowanie stron www