Czas podsumowań!

Nadszedł czas podsumowań!

Minął tydzień od organizowanego przez naszą Fundację Charytatywnego Meczu Piłki Siatkowej.

Na początek pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, zarówno tym na boisku jak i na trybunach, dziękujemy za sportowe emocje, za wszelkie dary wrzucane do skarbon, dziękujemy wolontariuszom za trud włożony w to aby wszystko się udało. Przede wszystkim jednak dziękujemy naszym sponsorom:

• Firmie Skajpol,
  • Arsanit,
  • HMB Greszta,
  • Dragon Security

za zainteresowanie i serce, które Państwo włożyli w organizację powyższego wydarzenia.

Wkrótce pojawią się zdjęcia z imprezy!

Puchar I Charytatywnego Meczu „BUDUJEMY PRZYJAŹŃ TRANSPORTUJEMY MARZENIA”

trafił do drużyny Budowlańców, Zawodnicy wygranej drużyny wykazali niesamowity hart ducha i zawziętość wygrywając 3:0.

Na mocy decyzji numer 2015/3791/OR. otrzymanej Od Ministra Administracji i Cyfryzacji otrzymaliśmy zgodę na zorganizowanie zbiórki Publicznej przeprowadzanej w trakcie Siatkarskiego Meczu Charytatywnego ” Budujemy Przyjaźń Transportujemy Marzenia”.

Informujemy, że dzięki Państwa ofiarności udało nam się zebrać 1550,70zł.

Za okazane serce w imieniu Podopiecznych Naszej Fundacji Pięknie dziękujemy.